wystawa ikon olsztyn 2010W Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie została otwarta wystawa Ikon pt. „Mistrz i Małgorzata”. Jej autorami są : Katarzyna Stawarska –Kula , Jarosław Kula oraz Małgorzata Chebel. Co mówili twórcy o swoim dziele ? – Aby obraz mógł się stać Ikoną musi spełnić pewne ważne warunki. Jeżeli je spełni staje się swoistym pomostem w modlitwie pomiędzy człowiekiem i Bogiem .

Wystawa KazimierzIkony błogosławiące Archanioły i anioły opiekuńczeW lutym zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w wystawie Ikon zorganizowanych na otwarcie Galerii Olgi i Jana Grabskich w Kazimierzu Dolnym n/Wisłą, zatytułowanej „Ikony błogosławiące. Anioły i Archanioły opiekuńcze”. We względnie niewielkiej przestrzeni galerii, podczas wernisażu, który odbył się w sobotę 4 kwietnia, zostało zaprezentowanych kilkadziesiąt ikon kilku współczesnych ikonopistów min również Ikony z naszej pracowni. W trakcie wernisażu mieliśmy okazje poznać osobiście o.Jacka Wróbla SJ i Malwinę Wójcik z którymi dotąd kontaktowaliśmy się tylko poprzez Internet. Wystawa jest okresowym wydarzeniem artystycznym podkreślającym duchowy i religijny charakter świąt Paschalnych. Ikony można było zobaczyć na wystawie do końca kwietnia 2009 r.

Wystawa Tarnowskie Górywystawa ikon tarnowskie goryNo i stało się . Znów zorganizowaliśmy wystawę Ikon. Choć to już druga nasza wystawa to stres ten sam a może jeszcze większy. Bo niby wszystko już wiem i jak to działa i jak to wygląda ale i tak wszystko jest inne .Bo po pierwsze niby druga a jednak pierwsza poza Częstochową , no i pierwszy raz pokazuję nie tylko Ikony na szkle ale również Ikony na deskach .Dochodzi jeszcze niepewność bo prace zostają bez naszego nadzoru i opieki na ponad 3 tygodnie . To chyba jest najcięższe bo bardzo żal każdego dnia bez Ikon w domu , Ikon które są jak kolejni członkowie naszej Rodziny . Ale cóż taki widać los twórcy .

Moja droga do wizerunku bogaIkony moja droga do wizerunku BogaW dniach od 3 maja 2003 do 29 maja 2003 w Kaplicy Parafialnej Parafii Św. Jakuba w Częstochowie odbyła się pierwsza wystawa moich prac. Pierwsza ale na pewno nie ostatnia !! Zachęcona bardzo pozytywnym odzewem ze strony zwiedzających ( przewinęło się kilkaset osób , co min. potwierdza kilkadziesiąt wpisów do księgi pamiątkowej ) doszłam do wniosku , iż droga którą wybrałam jest dobra i słuszna ) .