Krótka porada na samym wstępie to znaczy Jak posługiwać się naszą stroną by było szybko, łatwo i przyjemnie znaleźć Ikonę lub wizerunek Świętego. Są dwie metody w zależności od szybkości Państwa komputera. Po pierwsze możecie Państwo skorzystać z poniższego linka gdzie znajdziecie listę wszystkich wizerunków po ich nazwach.

http://www.ikony.czest.pl/Mapa-strony-1.html

inną metodą jest wpisanie w cudzysłowie konkretnej frazy czyli nazwy w okienko wyszukiwarki które znajduje się po prawej stronie na górze naszej strony np. "Święty Piotr" lub "Święta Anna" itd. itp.... Ponieważ dodaliśmy do naszych Ikon trochę informacji o nich książkowo encyklopedycznych podanie nazwy bez cudzysłowu spowoduje wyszukanie wszystkich artykułów na stronie zawierających konkretne słowa z zapytania.

Cena wykonania Ikony zależna jest od kilku spraw :

  • od wzoru Ikony
  • od rozmiaru Ikony
  • techniki malarskiej (Wszystkie Ikony piszemy w technice tempery jajowej Jest ona najbardziej szlachetna i efektowna wizualnie-nieporównywalna z innymi technikami malarskimi ,tą metodą pisane były wszystkie Ikony od czasu Bizancjum)
  • od rodzaju złocenia - płatki szlagmetalu <tzw. sztuczne złoto> lub płatki 24 karatowegozłota dukatowego, opcjonalnie szlagaluminium lub srebro pr. 900 , płatki białego złota lub płatki platyny

Jeśli chodzi o złocenie to szlagmetal jest popularnie zwany tombakiem jest stopem miedzi i cynku który imituje złoto ale z biegiem lat mimo zabezpieczeń może podlegać oksydacji natomiast złoto jeśli nie uszkodzi się go mechanicznie będzie wyglądało tak samo praktycznie zawsze.

Termin wykonania jest różny w zależności od ilości realizowanych zleceń. Jest to ok. 4-5 tygodni ( przy większej ilości zleceń może się wydłużyć do 8 tygodni lub dłużej ) od daty wpłaty na nasze konto 40% zadatku. Resztę + koszt wysyłki dopłaca się przy odbiorze paczki z gotową Ikoną.

Jeśli Ikona będzie gotowa szybciej damy znać o terminie wysyłki. Przy jednorazowej przedpłacie koszt wysyłki (Pocztą Polską lub DHL ) jest po naszej stronie. W przypadku zleceń expresowych wysyłka Kurierem DHL na koszt zamawiającego.

W cenie Ikony wykonujemy na jej odwrocie dowolną dedykację na ręcznie zdobionym papierze czerpanym .

Każda Ikona otrzymuje indywidualny certyfikat naszej pracowni

Standardowe wymiary wykonywanych Ikon to :

  • 15/21cm ; 15/26cm - deski gładkie
  • 21/26 cm - deski gładkie lub z kowczegiem
  • 26/36cm ; 30/40 cm ; 40/50 cm – (deski gładkie i z kowczegiem , z podwójnym szpongiem na "jaskółczy ogon")

Inne kształty desek oraz inne rozmiary wg. indywidualnych uzgodnień

Nasze adresy mailowe : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype : kugel99

mobil kom. 609 303 811

mobil kom. 601 303 817