Uwaga

 KOCHANI OD DNIA 14.03.2020 WSTRZYMUJEMY SPRZEDAŻ PODOBRAZI IKONOWYCH ZARÓWNO GRUNTOWANYCH
JAK I NIE GRUNTOWANYCH. W ZAWIĄZKU Z SYTUACJĄ , KTÓRA POWODUJE NIEPEWNOŚĆ CO DO REALIZACJI WASZYCH
ZAMÓWIEŃ ORAZ TEGO IŻ MUSIMY MIEĆ NA WZGLĘDZIE ZAOPATRZENIE PRZEDE WSZYSTKIM NASZEJ PRACOWNI, NIE 
BĘDZIEMY DO ODWOŁANIA PRZYJMOWAĆ NOWYCH ZAMÓWIEŃ. 
MYŚLIMY IŻ ZROZUMIECIE NASZĄ DECYZJĘ. (WSZYSTKIE PRZYJĘTE ZAMÓWIENIA ZOSTANĄ ZREALIZOWANE)

Z wielu dróg, które przechodziliśmy, zaczerpnęliśmy doświadczenia życiowe by w końcowym efekcie tworzyć coś dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Wiara - w dzisiejszych czasach dla niektórych słowo puste, nie zawierające w sobie nic, a dla wierzących tak głębokie i  nasycone treścią, że nie sposób wręcz tego ogarnąć.

Ze splotu wszystkich zdarzeń na pewnym etapie naszego życia błysnęła w głowie myśl …  Myśl, której poddaliśmy się bez żadnego sprzeciwu. Myśl, która w chwili powstania zawładnęła nami bez żadnych granic… ikony...

Kilka lat nauki w pracowni przy Zakonie Jezuitów w Krakowie pod kierownictwem duchowym i technicznym O. Zygfryda Kota, a przede wszystkim wizja i wiara, dały nam możliwość stworzenia Pracowni Ikon taką, jaką widzicie ją właśnie teraz. Zdobyte doświadczenie pozwala nam realizować najbardziej wymagające projekty zarówno nowo powstających świątyń, jak i aranżacji do pewnego stopnia obiektów zabytkowych.

Naszą specjalnością jest malarstwo bizantyjskie i gotyckie oraz pozłotnictwo. W naszej pracowni powstają ikony zgodne z kanonem sztuki bizantyjskiej. Posiadamy bazę 30 tysięcy wzorów ikon dawnych i współczesnych, wg. których możemy wykonać dowolne zlecenie. Zajmujemy się również konserwacją i restauracją zabytków w zakresie polichromii, fresków, malarstwa i pozłotnictwa. Naszą jedyną miłością od pierwszego wejrzenia są jednak ikony.

Ikony - okno z tego świata do zbawienia.

Ikony - biblia w wersji obrazkowej.

Ikony - w XXI w. „skype” do Nieba.

Ikony napisane w naszej pracowni znajdują się w  wielu prywatnych zbiorach i kościołach w Polsce,  Europie, USA, Kanadzie, Australii i w Muzeum Watykańskim.

Ikony Chrystusa

Ikony Matki Boskiej

Ikony Drogi Krzyżowej

Ikony Świąteczne Prazdniki

Ikony Aniołów i Moce Niebiańskie

Ikony Świętych i Patroni

Ikony Krzyży i tryptyki

Malarstwo sakralne

Podobrazia do ikon

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skype : kugel99

mobil kom. 609 303 811

mobil kom. 601 303 817